Change Language
han_web_tasarim_logo
Sosyal Medya
Ana Sayfa Biz Kimiz ? Neler Yaparız ? Müşterilerimiz Bilgi / Destek İletişim Blog

WEB TASARIMI

 
web-tasarimi
Web Tasarımı
Web Programlama
Web Hosting
Web Teknik Destek
Alan Adı Tescili
E Ticaret Sistemleri
Adwords Reklamları
Seo Hizmetleri
Fotoğraf Çekimi
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Sosyal Medya
Grafik Tasarımı
 
web_tasarim
HAZIR WEB PAKETLERİ

Basit ve kullanışlı paneli ile kolayca güncelleyebileceğiniz web tasarım paketleridir. Seo kontrolü, sınırsız kategori, sınırsız ürün giriş özellikleriyle firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını kolayca yapabilirsiniz.
 
Web paketlerimizde 1 yıllık alan adınız (www.alanadiniz.com) , 1 yıllık hostinginiz ve mail adresleriniz ücretsizdir.

 
KURUMSAL WEB TASARIMI

Size özel, sizi yansıtan tasarımlar üretiyoruz. Firmanıza ve kurumsal kimliğinize uygun, tüm mobil cihazlara uyumlu, esnek yönetim panelleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

 

Responsive (mobil cihazlara uyumlu) web tasarımları konusunda geniş ve esnek yönetim panelleri ile kolayca sayfalarınızı düzenleyebilir,  slayt banner geçişleri oluşturabilir, web sitenizin tüm içeriğini kolayca yönetebilirsiniz.

 
E TİCARET SİTELERİ

E ticaret sistemlerimiz teklif modülü, mail order modülü, sanal pos modülü, halave, eft, paypal, payu gibi birçok şekilde ödeme seçeneği sunan ve her ihtiyaca uygun bir altyapıdan oluşmaktadır.

 

E Ticaret sitelerimizde tasarım seçeneği olarak dilerseniz mevcut hazır tasarımlardan seçebilir veya kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmasını talep edebilirsiniz.

 
BANNER TASARIMLARI

Web sitenizde sürekli olarak kampanya, tanıtım ve yeni ürün tanıtımı gibi birçok konuda büyük önem taşıyan genellikle slayt geçişlere veya efektlere sahip dinamik tanıtım afişleridir.

 

Banner tasarımları konusunda müşterilerinizin reklam mesajını kolay bir şekilde anlayabilmeleri için sektörünüze ve müşteri potansiyelinize önem vererek, fikirleriniz doğrultusunda sizi yansıtan tasarımlar üretmekteyiz.

 
E MAIL BROŞÜR TASARIMI

Müşteri odaklı tanıtım şekillerinden en etkilisi şüphesiz e mail reklamdır.

Tanıtımızı veya reklamınızın gereken en iyi şekilde verimli olabilmesi için doğru tasarım ve materyaller kullanarak müşteri geri dönüşü sağlayacak tasarım seçenekleri sunmaktayız.

 
E - KATALOG TASARIMI

E katalog, firmanızın katalog tasarımını interaktif ortamda dinamik ve çarpıcı bir şekilde tanıtma şeklidir.

Dilerseniz mevcut kataloğunuzu interaktif bir hale getirebilir ya da yeni bir katalog tasarımını gerekli grafik çalışmasının ardından size interaktif olarak sunabiliriz. E Kataloğunuzu web siteniz üzerinden yayınlayabilir veya Cd baskı olarak teslim alabilirsiniz.